Podsumowanie: III liga

III LIGA Najniższą klasę rozgrywkową MLPN wygrała drużyna, która wróciła do nas

po dwuletniej przerwie, czyli Kominki Sim Pianka Kuflew.

Za jej plecami finiszował Stankan – zespół z nieistniejącej już Wołomińskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

Na najniższym stopniu podium uplasowała się Młoda Gwardia. Drużyna wywodząca się z niegdysiejszych rozgrywek w Halinowie wywalczyła awans do II ligi po zwycięskim barażu.

Dopiero czwarte miejsce zajęła Panika Papryka, która na półmetku prowadziła i wyglądała na faworyta do awansu.

Z dobrej strony zaprezentowały się także drużyny Multi-Medica

Zielonka i Hardcore Team, a w drugiej rundzie nieźle grali także DT Galacticos.

Królem strzelców został Marcin Zawiska z Pianki – autor aż 51 trafień.

Najlepszy zawodnik III ligi to Dominik Rosa z Młodej Gwardii.

Wszystko wiemy…

SUPERPUCHAR : ELO MELO 0:0 (k.6-5) – GOLD DENT

Baraż o 1 ligę: Pjm 1:3 Sparta

Bramki: Bujalski : Witkowski 2, Klepacki

Baraż o 2 ligę: Okinawa 1:3 Młoda Gwardia

Bramki: Pi.Sowiński : Grabowski, Sukiennik, Kornakiewicz

Podsumuowanie w poniedziałek 😉

Zakończenie sezonu 2016 /// pauzuje

Zakończenie sezonu 2016 z wręczeniem nagród odbędzie się 26 listopada o godzinie 14.30.

Wcześniej rozegrane zostaną spotkania barażowe i mecz o Superpuchar

Baraż o udział w II Lidze : 10:30  Okinawa – Młoda Gwardia

Baraż o udział w I Lidze :  12:00  Prawie Jak Mistrz – Sparta

SUPERPUCHAR :  13:30   GOLD DENT –  ELO MELO

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn MLPN

 

W 22 kolejce pauzuje : Jarosław Lis (Nankastu) – pauza za 3 żółtą kartkę

Pauzują w 21 kolejce

I liga:

Kilimnik Piotr ( Joga Finito ) – pauza za czerwoną kartkę  ( pauzuwał w czwartkowym zaległym meczu)

II liga:

Teodorski Przemek ( N.P.A. ) – pauza za 3 żółtą kartkę

III liga:

Kozłowski Bartosz ( Alchemia Futbolu ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Pauzuja w 20 kolejce

I liga:

Boguszewski Maciej ( Pjm) – pauza za czerwoną kartkę

II liga:

Matus Marcin ( Fc Zieloni ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Kuczyński Przemysław ( Fc Zieloni ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Morawski Krzysztof ( Fc Zieloni ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Miszta Cezary ( Fc Zieloni ) – pauza za 3 żółtą kartkę

Czarnota Krzysztof (Gosuansa) – pauza za 3 żółtą kartkę

III liga:

Sadocha Maciej ( Stankan) – pauza za 3 żółtą kartke

Kraszewski Jakub ( Chaos) – pauza za 3 żółtą kartkę

 

Terminy przełożonych meczy

I liga:

10 listopada (czwartek) godz 19:45  Legioholicy – Długa & Michałów

10 listopada (czwartek) godz 20:45  Joga Finito – Prawie Jak Mistrz

II liga:

20 listopada (niedziela) godz 20:10 Sparta – Impet

III liga:

6 listopada (niedziela) godz 20:10 Pianka Kuflew – Dt Galacticos

Pauzują w 16 kolejce

I liga:

Wojno Kamil (Legioholicy) – pauza za czerwoną kartkę

Bestry Kamil (Detox) – pauza za 3 żółtą kartkę

II liga:

Świadek Artur (Impet) – pauza za 3 żółtą kartkę

III liga:

Jach Patryk (Panika Papryka) – pauza za 3 żółtą kartkę