Zmiana regulaminu

Ze względu na poważne incydenty, które miały miejsce podczas ostatniej kolejki, Komisarz Ligi informuje, że na podstawie punkt 100 (wcześniej 99) regulaminu MLPN podjął decyzję o dodaniu nowego punktu regulaminu, o następującym brzmieniu:

„91. Każda drużyna ponosi również odpowiedzialność na zachowanie swoich kibiców. W przypadku ich niestosownego zachowania w czasie trwania zawodów Wydział Gier i Dyscypliny może nałożyć na daną drużynę karę upomnienia, karę w wysokości od 50 do 100 PLN lub karę w postaci weryfikacji wyniku meczu jako walkower dla drużyny przeciwnej a w szczególnych przypadkach także karę wykluczenia tej drużyny z ligi”

Zmodyfikowany regulamin obowiązuje od 12 września 2017 roku.

Nowe logo

Od dzisiaj Miejska Liga Piłki Nożnej w Sulejówku posiada nowe logo – nowe logo widoczne w nagłówku strony. W związku z powyższym zaktualizowane zostały protokoły meczowe oraz formularze zgłoszeniowe.

Również od dzisiaj w terminarzu widoczne są kolory koszulek przy nazwie drużyny (o ile dana drużyna zgłosiła ich kolor). Dzięki temu możecie wcześniej ustalić czy nie będzie konieczna zmiana koszulek lub założenie znaczników.

Nowy formularz zgłoszeniowy

Drużyny, które do tej pory nie dostarczyły formularza zgłoszenia drużyny, zobowiązane są do jego dostarczenia do piątku 10 kwietnia 2015 roku na nowym formularzu.

Formularz zgłoszenia drużyny (376 pobrań)
Zgoda rodziców/opiekunów na grę niepełnoletniego (170 pobrań)

Zgłoszenie należy wysłać na adres: kontakt@mlpn.waw.pl. Aktualne formularze są również dołączone jako załącznik do regulaminu znajdującego się na stronie.

Nowy zespół i zmiany w terminarzu II i III ligi

Trzecia liga została rozszerzona do 11 zespołów. Nowa drużyna rozegra wszystkie swoje mecze w soboty o 10:20. Zaległe spotkania z kolejki I – IV rozegrane zostaną w niedziele:
25/05/2014 z FC Białowieska
08/06/2014 z Okinawa
01/06/2014 z Sparta
15/06/2014 z FC Kosmos
W/w mecze rozpoczynają się o godzinie 9:00.

W związku z powyższym nie będą już rozgrywane sparingi pomiędzy pauzującymi zespołami III ligi.

Drobne zmiany wprowadzone zostały także w terminarzu II ligi (7 kolejka).

Terminarz ustalony

Wprowadzony został już terminarz meczy na rundę wiosenną sezonu 2014. Na bierząco uzupełniane będą godziny poszczególnych meczy. Na obecną chwilę II liga liczyć będzie 11 a III liga 10 zespołów. Dalej jest możliwość zgłoszenia do 3 nowych zespołów do III Ligi. W przypadku zgłoszenia się jednej nowej drużyny, rozszerzona zostanie liga III do 11 zespołów. W przypadku zgłoszenia dwóch zespołów, rozszerzona zostanie II liga do 12 zespołów oraz III liga do 11 zespołów.

Typowanie wyników

Od dzisiaj jest możliwość spróbowania swoich umiejętności w typowaniu wyników spotkań MLPN w sezonie 2013.
Po zalogowaniu do Typera MLPN, w zakładce „wybierz ligę do typowania” możesz wybrać I i/lub II i/lub III ligę MLPN w sezonie 2013.