w Sulejówku
Miejskiej Ligi Piłki Nożnej
w świecie
Witaj
Wyniki
Aktualne
INFORMACJE
NAJŚWIEŻSZE

Wiadomości

Wracamy ! Sezon XVI MLPN

Start nowego sezonu MLPN jest zaplanowany na weekend  17-18 marca . Obowiązkowe zebranie kapitanów odbędzie się  12 marca (godz. 20:00 w budynku klubowym Victorii Sulejówek). Puchar Ligi odbędzie się 19-20 maja Proszę o potwierdzenie udziału w rozgrywkach MLPN 2018 do 4...
Czytaj więcej...

Strefa Sportu Cup w Rembertowie

Zapraszam do udziału w pierwszej edycji turnieju Strefa Sportu Cup, który odbędzie się na nowym obiekcie w Rembertowie. Strefa sportu przygotowała świetne warunki do grania w piłke nożną. Więcej możecie zobaczyć tutaj: http://www.strefa-sportu.com/ Gramy na sztucznej trawie pod Balonem ! Turniej:...
Czytaj więcej...

Najlepszy zawodnik…

I liga: Najlepszy zawodnik: Sebastian Pękala (Pędzący Kombajn) Król strzelców: Damian Waś (Gold Dent) – 50 bramek -REKORD II liga Najlepszy zawodnik: Łukasz Godlewski (Stankan) Król strzelców: Sławomir Lubelski (Fc Faworyt) – 32 bramki III liga: Najlepszy zawodnik: Michał Kucharczyk...
Czytaj więcej...

Pauzują w XIX kolejce

I liga: Łukasiewicz Hubert ( Legioholicy) – pauza za 3 żóltą kartkę ( w poprzedniej kolejce drużyna przełożyła mecz) III liga: Kuta Bartek (Panika Papryka) – mecz pauzy Sowiński Piotr (Okinawa) – mecz pauzy

I liga

Miejsce Drużyny Rozegrano Punkty
1 Legioholicy 10 25
2 GOLD-DENT.P.T 11 24
3 Elo Melo 11 22
4 Magnatt.eu 11 21
5 Fc Zieloni 10 19
6 Lider 11 19
7 Joga Finito 10 16
8 Starszaki 11 13
9 KOMINKI SIM – Pianka Kuflew 10 8
10 Detox 11 7
11 Fanatycy 11 7
12 Sparta 9 3

II liga

Miejsce Drużyny Rozegrano Punkty
1 Walencja 10 28
2 Panika Papryka 11 26
3 Multi-Medica Zielonka 9 17
4 PJM 8 16
5 Fc Faworyt 11 16
6 Gosuansa 10 15
7 Sfinks 10 13
8 Nankatsu 10 13
9 Panpierożek.pl 11 12
10 Nowa Południowa Afryka 10 8
11 Tęcza Pustelnik 11 7
12 Huragan Poręby Nowe 11 3

III liga

Miejsce Drużyny Rozegrano Punkty
1 Alchemia Futbolu 9 25
2 PKKL Sulejówek 11 23
3 Rebelianci 10 21
4 Okinawa 10 20
5 FC MBM 11 19
6 Stara Ekipa 10 16
7 Olcskul 10 13
8 Impet 10 11
9 Hardcore Team 10 10
10 Detox U23 10 10
11 No Name 9 9
12 Chaos Team 10 8
13 D.T. Galacticos 10 3

Najbliższe mecze

Partnerzy