Wyniki MLPN

II liga MLPN - Sezon 2017

Info
TP  
PJM  
NAN  
ND  
NPD  
PP  
GOS  
FAW  
SFI  
KSPK  
STA  
MG  
 1    sobota, 18.03.2017 15:15   PTS Tęcza Pustelnik  -  Młoda Gwardia   3 : 3     PTS Tęcza Pustelnik - Młoda Gwardia 3:3\n\nNotatka: Bramki: Florowski, Smoliński, Szymański (Tęcza) ; D.Rosa 2, R.Charkiewicz (M.Gwardia)
 2    sobota, 25.03.2017 12:45   Kominki Sim Pianka Kuflew  -  PTS Tęcza Pustelnik   4 : 1     Kominki Sim Pianka Kuflew - PTS Tęcza Pustelnik 4:1\n\nNotatka: Bramki: W.Lachowski 2, Wójcik, Grabowski (Pianka) ; Szymański (Tęcza)
 3    środa, 05.04.2017 19:15   PTS Tęcza Pustelnik  -  Gosuansa   2 : 3     PTS Tęcza Pustelnik - Gosuansa 2:3\n\nNotatka: Bramki: D.Pszczółkowski, Szymański (Tęcza) ; R.Skolimowski 2, Wojdyna (Gosuansa)
 4    niedziela, 09.04.2017 12:45   Stankan  -  PTS Tęcza Pustelnik   8 : 2     Stankan - PTS Tęcza Pustelnik 8:2\n\nNotatka: Bramki: Godlewski 2, Królik, Sadocha 2, S.Turowski 2, Wdowiński (Stankan) ; Florowski, Wróbel (Tęcza)
 5    niedziela, 23.04.2017 12:45   PTS Tęcza Pustelnik  -  Nowa Południowa Afryka   1 : 2     PTS Tęcza Pustelnik - Nowa Południowa Afryka 1:2\n\nNotatka: Bramki: Florowski (Tęcza) ; Kołodziej, W.Kubisz (Npa)
 6    niedziela, 07.05.2017 14:00   Nowa Drużyna  -  PTS Tęcza Pustelnik   1 : 3     Nowa Drużyna - PTS Tęcza Pustelnik 1:3\n\nNotatka: Bramki: A.Kucharski (Nowa Drużyna) ; Perzanowski 2, Wróbel (Tęcza)
 7    niedziela, 14.05.2017 12:45   Nankatsu  -  PTS Tęcza Pustelnik   4 : 6     Nankatsu - PTS Tęcza Pustelnik 4:6\n\nNotatka: Bramki: Skałba 3, Stómiłło (Nankatsu) ; Lesiński 3, D.Pszczółkowski, Wróbel 2 (Tęcza)
 8    niedziela, 21.05.2017 15:15   PTS Tęcza Pustelnik  -  PJM   4 : 3     PTS Tęcza Pustelnik - PJM 4:3\n\nNotatka: Bramki: Florowski 2, Lesiński, Wróbel (Tęcza) ; Boguszewski 2, Prokopiuk (Pjm)
 9    niedziela, 25.06.2017 14:10   Pan Pierożek_pl  -  PTS Tęcza Pustelnik   3 : 5     Pan Pierożek_pl - PTS Tęcza Pustelnik 3:5\n\nNotatka: Bramki: Chromiński, Szewczyk 2 (Pan Pierożek) ; Florowski, A.Oniśk, D.Pszczółkowski, Wróbel 2 (Tęcza)
 10    niedziela, 04.06.2017 14:00   PTS Tęcza Pustelnik  -  Fc Faworyt   4 : 7     PTS Tęcza Pustelnik - Fc Faworyt 4:7\n\nNotatka: Bramki: Florowski, Lesiński, Smoliński, Wróbel (Tęcza) ; Bagiński, Dąbrowski, Izmajłowicz, Kolasiński 2, Szlejzer 2 (Faworyt)
 11    niedziela, 11.06.2017 12:45   Sfinks  -  PTS Tęcza Pustelnik   1 : 3     Sfinks - PTS Tęcza Pustelnik 1:3\n\nNotatka: Bramki: Prasek (Sfinks) ; Lesiński, A.Oniśk, Wróbel (Tęcza)
 12    niedziela, 27.08.2017 12:45   Młoda Gwardia  -  PTS Tęcza Pustelnik   4 : 0     Młoda Gwardia - PTS Tęcza Pustelnik 4:0\n\nNotatka: Bramki: Charkiewicz, Kornakiewicz, Parczewski 2 (M.Gwardia)
 13    poniedziałek, 11.09.2017 20:00   PTS Tęcza Pustelnik  -  Kominki Sim Pianka Kuflew   1 : 3     PTS Tęcza Pustelnik - Kominki Sim Pianka Kuflew 1:3\n\nNotatka: Bramki: Wróbel (Tęcza) ; Wronowski, Sabak, Grasiak (Pianka)
 14    sobota, 09.09.2017 12:45   Gosuansa  -  PTS Tęcza Pustelnik   3 : 5     Gosuansa - PTS Tęcza Pustelnik 3:5\n\nNotatka: Bramki: R.Skolimowski II 2 (Gosuansa) ; Florowski 3, K.Kwieciński, Perzanowski (Tęcza)
 15    sobota, 16.09.2017 14:00   PTS Tęcza Pustelnik  -  Stankan   0 : 3     PTS Tęcza Pustelnik - Stankan 0:3\n\nNotatka: Bramki: Goldewski, Sadocha 2 (Stankan)
 16    sobota, 23.09.2017 14:00   Nowa Południowa Afryka  -  PTS Tęcza Pustelnik   4 : 6     Nowa Południowa Afryka - PTS Tęcza Pustelnik 4:6\n\nNotatka: Bramki: Kaim, Kołodziej 2, Dobosz (Npa) ; Florowski 2, Jakubowski, Perzanowski, Smoliński, Jaros (Tęcza)
 17    sobota, 30.09.2017 14:00   PTS Tęcza Pustelnik  -  Nowa Drużyna   4 : 2     PTS Tęcza Pustelnik - Nowa Drużyna 4:2\n\nNotatka: Bramki: K.Kwieciński, Perzanowski, Wróbel (Tęcza) ; Bodziony, Pawlak (Nowa Drużyna)
 18    niedziela, 08.10.2017 12:45   PTS Tęcza Pustelnik  -  Nankatsu   4 : 1     PTS Tęcza Pustelnik - Nankatsu 4:1\n\nNotatka: Bramki: Jakubowski, K.Kwieciński, Ostrowski 2 (Tęcza) ; Layth (Nankatsu)
 19    sobota, 14.10.2017 14:00   PJM  -  PTS Tęcza Pustelnik   1 : 3     PJM - PTS Tęcza Pustelnik 1:3\n\nNotatka: Bramki: Prokopiuk (Pjm) ; K.Kwieciński, Perzanowski, Wróbel (Tęcza)
 20    sobota, 21.10.2017 14:00   PTS Tęcza Pustelnik  -  Pan Pierożek_pl   3 : 4     PTS Tęcza Pustelnik - Pan Pierożek_pl 3:4\n\nNotatka: Bramki: Lesiński, Ostrowski, Wróbel (Tęcza) ; P.Kaniowski 2, Szewczyk, Zaborowski (PanPierożek)
 21    sobota, 28.10.2017 12:45   Fc Faworyt  -  PTS Tęcza Pustelnik   0 : 3     Fc Faworyt - PTS Tęcza Pustelnik 0:3\n\nNotatka: Walkower
 22    niedziela, 05.11.2017 15:15   PTS Tęcza Pustelnik  -  Sfinks   4 : 3     PTS Tęcza Pustelnik - Sfinks 4:3\n\nNotatka: Bramki: Jakubowski, K.Kwieciński, D.Pszczółkowski, S.Pszczółkowski (Tęcza P.) ; Krupa, M.Pałdyna, R.Pałdyna (Sfinks)
« Zobacz aktualne wyniki tej ligi    Ostatnia aktualizacja ligi: poniedziałek, 06.11.2017 17:07
Czas wyświetlenia strony: 0.0562 sek.
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group