Wyniki MLPN

I liga MLPN - Sezon 2017

 • Info
 • Miejska Liga Piłki Nożnej w Sulejówku

  © 1997-2005 LMO-Group

  [ Hollwitz.Net(z) | LMO-Project | Lista lig ]

  Ten skrypt bazuje na oprogramowaniu "LigaManager '98 Free" dla Windows. League Manager Online, także opracowany przez Frank'a Hollwitz'a, jest ulepszoną wersją tej aplikacji. Jako, że został on w zupełności napisany w PHP, LMO może być używany w wielu różnych środowiskach, konfiguracjach i może być wygodnie wykonywany pod każdą przeglądarką. Ze swoimi wieloma rozszerzeniami (Addon'ami), LMO rozrasta się i staje się coraz bardziej wszechstronny. Gdy oryginalny autor Frank Hollwitz nie będzie rozwijał dłużej tego oprogramowania, grupa developer'ów zobowiązała się do rozwijania i rozszerzania LMO w przyszłości.

  Ten skrypt może obsługiwać regularne ligi w różnych sportach, tak samo dobrze jak playoff'y i puchary, oferuje on możliwość zakładów/typowania, statystyki zawodników, wsparcie dla telefonów komórkowych (WAP) i kompletne statystyki ligowe. Z tym wszystkim LMO jest rozwiązaniem dla każdego, kto chce publikować rezultaty różnych dyscyplin sportu.

  Ten skrypt działa niezależnie od typu Twojej przeglądarki, ponieważ pracuje on po stronie serwera. Jednakże Twoja przeglądarka jest potrzebna do przetwarzania arkuszy CSS tak, aby wyświetlane strony były wolne od błędów. W przypadku, gdy webmaster używa dołączonego dodatku "news ticker", będzie potrzeba włączenia przez użytkowników obsługi JavaScript'u.

  Lista autorów
  Pomysł i wykonanie
  Frank Hollwitz
  Dodatek - Zakłady
  Frank Albrecht
  Dodatek - Statystyki graczy
  Rene Marth, Thorsten Keller
  Dodatki i debuggowanie
  Bernd Hoyer
  Dodatki
  Bernd Feser, Georg Strey, Helmut Müller, Oilid Adsi, Harald Graf, Peter Scherb, Ronny A. Joschko, Thomas Rapp, Hans Marx, Thomas Ney
  Tłumaczenia
  Tomás Brixí (czeskie), Erik Scheepers (holenderskie), Michał Kurosz i Michał Klewiński (polskie)
  Debuggowanie/Sugestie
  Członkowie Hollwitz-Forum
  Konfiguracja dla potrzeb MLPN
  Michał Kurosz i Michał Klewiński
  « Zobacz aktualne wyniki tej ligi    Ostatnia aktualizacja ligi: poniedziałek, 06.11.2017 17:17
  Czas wyświetlenia strony: 0.0410 sek.
  LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group